Menu

O Tridon Consulting

Tridon Consulting to polska firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na projekty inwestycyjne i badawczo-rozwojowe z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych. Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń, spełniając oczekiwania przedsiębiorstw względem fachowego i rzetelnego doradztwa. 

Słuchamy potrzeb naszych Klientów i dopasowujemy odpowiedni rodzaj wsparcia do danej inwestycji.

Zapewniamy profesjonalną i stałą opiekę konsultanta, obejmującą wszystkie etapy skutecznego pozyskiwania dofinansowania.

Pomagamy przedsiębiorstwom w przygotowaniu całości dokumentacji aplikacyjnej spełniającej wszystkie wymagania programowe.

Dzięki współpracy z TRIDON Consulting można dokonać outsourcingu znacznej części prac związanych z procesem ubiegania się o wsparcie, a przez to ograniczyć Państwa zaangażowanie do niezbędnego minimum. 

ZAUFAJ PROFESJONALNEMU WSPARCIU DORADCÓW FIRMY TRIDON CONSULTING

Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń, spełniając oczekiwania przedsiębiorstw względem fachowego i rzetelnego doradztwa obejmującego wszystkie etapy skutecznego pozyskiwania dofinansowania.

Gwarantujemy wszelką pomoc i opiekę w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich obejmującą takie etapy procesu jak:

1

Konsultacje
i analiza
przedsięwzięcia

2

Sporządzanie
dokumentacji
aplikacyjnej

3

Umowa o
dofinansowanie

4

Rozliczenie
unijnego
projektu

Aleja Pokoju 1 (Budynek K1)
31-548 Kraków

telefon: 513 827 547
e-mail: mherod@tridonconsulting.pl

MASZ PYTANIA?
NAPISZ LUB ZADZWOŃ